• Home
  • Lista członków PTGP

Lista członków PTGP


LISTA CZŁONKÓW POLSKIEGO TOWARZYSTWA GINEKOLOGII PLASTYCZNEJ LATA 2013/2017 – W KOLEJNOŚCI ZGŁOSZENIA:

1.Ostrzeński Adam – od 01.01.2013r.
2.Barwijuk Andrzej – od 01.01.2013r.
3.Barwijuk Michał – od 01.01.2013r.
4.Litmanowicz Marek – od 01.01.2013r.
5.Szatanek Mieczysław – od 01.01.2013r.
6.Pazio Stanisław – od 01.01.2013r.
7.Korzycki Jacek – od 01.01.2013r.
8.Florczak Marek – od 01.01.2013r.
9.Rogiewicz Witold – od 01.01.2013r.
10.Wojdak-Płonka Dorota – od 01.01.2013r.
11.Poppe Leszek – od 01.01.2013r.11.
12.Michalska Urszula – od 01.01.2013r.
13.Preibisz Łukasz – od 01.01.2013r.
14.Łapoć Maciej – od 01.01.2013r.
15.Radziwiłł Karol – od 01.01.2013r.
16.Kalicki Przemysław – od 01.01.2013r.
17.Uchman-Musielak Małgorzata – od 05.02.2013r.
18.Kwieciński Piotr – od 11.02.2013r.
19.Kniażewski Bartosz – od 16.02.2013r.
20.Macudzińska-Lisiecka Iwona – od 06.03.2013r.
21.Mosingiewicz Mirosław – od 11.03.2013r.
22.Baranowska –Mosingiewicz Aleksandra – od 12.03.2013r.
23.Kuźlik Rafał – od 20.03.2013r.
24.Wiśniewski Krzysztof – od 10.04.2013r.
25.Jędrzejczyk Sławomir – od 26.04.2013r.
26.Hincz Piotr – od 07.05.2013r.
27.Papikian Karina – od 08.05.2013r.
28.Goldiszewicz Janusz – od 09.05.2013r.
29.Szymczak Magdalena – od 14.05.2013r.
30.Sylwista-Jaskiewicz Barbara – od 26.05.2013r.
31.Kalisz Andrzej – od 03.06.2013r.
32.Lewandowski Maciej – od 05.06.2013r.
33.Kowalik Marek – od 07.06.2013r.
34.Świstak Ewa – od 14.06.2013r.
35.Rubik Iwona – od 23.07.2013r.
36.Szymenderski Krzysztof – od 05.08.2013r.
37.Grudzień Jakub – od 11.09.2013r.
38.Bystrzejewski Sławomir – od 19.09.2013r.
39.Jasiek-Uzar Małgorzata – od 21.09.2014
40.Wiśniewski Dawid – od 21.09.2013r.
41.Kolawa Wojciech – od 22.09.2013r.
42.Szydłowska Iwona – od 22.09.2013r.
43.Czarnecki Bogdan – od 23.09.2013r.
44.Hassan-Bartz Maciej – od 01.10.2013r.
45.Ulman-Włodarz Izabela – od 07.10.2013r.
46.Kołodziejczak Dariusz – od 10.10.2013r.
47.Spyra Roman – od 04.11.2013r.
48.Tudaj Włodzimierz – od 05.12.2013r.
49.Karaś Jerzy – od 20.12.2013r.
50.Lemańska Iwona – od 03.01.2014r.
51.Staniczek Jakub – od 29.01.2014r.
52.Witkowski Michał – od 17.02.2014r.
53.Nowacki Robert – od 05.04.2014r.
54.Skrzypek Witold – od 10.04.2014r.
55.Banet Tomasz – od 01.05.2014r.
56.Zieniewicz Zoulikha – od 12.09.2014r.
57.Tomasz Basta – od 29.09.2014r.
58.Czekański Leszek – od 05.10.2014r.
59.Raniszewska Anna – od 28.10.2014r.
60.Cybulska Dorota – od 19.03.2015r.
61.Blumska-Janiak Marta – od 20.03.2015r.
62.Piątkowski Mariusz – od 09.04.2015r.
63.Nita Zygmunt – od 01.05.2015r.
64.Wysocki Eugeniusz – od 06.05.2015r.
65.Andziak Marta – od 07.05.2015r.
66.Zborowski Mateusz – od 07.05.2015r.
67.Choma Dariusz -od 09.05.2015r.
68.Nowak Agnieszka -od 26.05.2015r.
69.Głodek Piotr -od 29.05.2015r.
70.Gajewska-Kucharek Alicja – od 30.05.2015r.
71.Golański Bartłomiej -od 30.05.2015r.
72.Czerwik Paweł -od 31.05.2015r.
73.Białek Ireneusz -od 31.05.2015r.
74.Gliniewicz Grzegorz -od 12.06.2015r.
75.Michalski Michał -od 28.06.2015r.
76. Piotr Kolczewski – od 29.06.2015r.
77.Szlązak Piotr – od 16.09.2015r.
78.Mazik Wojciech – od 05.10.2015r.
79.Joanna Krygowska-Zielińska – od 23.11.2015r.
80.Zwolińska Beata – od 26.02-2015r.
81.Borawska Barbara – od 3.03.2016r.
82. Skutil Marcin – od 12.04.2016r.
83.Waldemar Sługocki – od 18.04.2016
84.Dawid Lisiecki – od 26.04.2016r.
85.Tomasz Horzelski – od 26.04.2016r.
86.Natalia Leśnik – od 27.04.2016r.
87.Wojciech Mleczko – od 28.04.2016r.
88.Rafał Kierach – od 29.04.2016r.
89.Jerzy Sarap – od 01.05.2016r.
90.Katarzyna Lau – od 08.05.2016r.
91.Martyna Sikora – od 13.05.2016r.
92.Jadwiga Homa – od 17.05.2016r.
93.Robert Mydłowski – od 18.05.2016r.
94.Ewa Sznura – od 18.05.2016r.
95.Dariusz Żebiełowicz – od 18.05.2016r.
96.Iwona Aerts – od 23.05.2016r.
97.Malarkiewicz Jan – od 24.05.2016r.
98.Beata Zwolińska – od 26.05.2016r.
99.Lesław Gromek – od 5.06.2016r.
100.Tomasz Urbaniak – od 6.06.2016r.
101. Wiktor Jarosz – od 14.06.2016r.
102. Marek Giziński – od 14.06.2016r.
103. Agnieszka Kubicka – od 17.06.2016r.
104. Anna Bednarska -Czerwińska – od 18.06.2016r.
105. Zoulikha Jabiry-Zieniewicz – od 22.05.2016r.
106. Dobrosława Sikora-Szczęśniak – od 24.06.2016 r.
107. Jakub Tomaszewski – od 28.06.2016 r.
108. Beata Primer – od 29.06.2016 r.
109. Bartosz Caruk – od 29.06.2016 r.
110. Jan Bińczyk – od 29.06.2016 r.
111. Beata Bałon – od 10.07.2016 r.
112. Dorota Kolasa-Zwierzchowska – od 27.07.2016 r.
113. Wojciech Puto – od 8.09.2016 r.
114. Przemysław Stempień – od 19.09.2016 r.
115. Anna Zygler-Przysucha – od 8.10.2016 r.
116. Krzysztof Kozak – od 16.10.2016 r.
117. Patrycja Stańczyk – od 27.10.2016 r.
118. Paweł Biesiada – od 7.11.2016 r.
119. Michał Jarosiński – od 16.11.2016 r.
120. Piotr Małopolski – od 16.11.2016 r.
121. Dorota Dobek –  od 27.09.2017 r.
122. Marta Dobek-Brylińska – od 27.09.2017 r.
123. Mariusz Kosi – od 15.10.2017 r.
124. Aleksandra Sarnik – ….brak wpłaty i rejestracji
125. Adriana Bil – ….brak wpłaty i rejestracji
126. Sławomir Label – ….brak wpłaty i rejestracji
127. Piotr Niebudek – 8.02.2018r.
128. Krzysztof Dąbrowski – 1.01.2018r.
129. Grzegorz Gurynowicz – ….brak wpłaty i rejestracji
130. Paulina Pająk – 2.01.2018
131. Patrycja Fielger-Rudol – 1.02.2018
132. Piotr Niebudek – 1.03.2018
133. Alicja Piątkowska Pawlica –  ….brak wpłaty i rejestracji
134. Marek Hęsiak – 24.02.2018
135. Marcin Nylec – 9.03.2018
136. Magdalena Duda-Wiewiórka- 18.03.2018
137. Sabina Gejdel-Kołtuniewicz – 10.03.2018 – brak formularza