• Home
  • I Krakowska Konferencja Ginekologii Małoinwazyjnej

I Krakowska Konferencja Ginekologii Małoinwazyjnej

Start date: 1 grudnia 2017

End date: 2 grudnia 2017

Location: Kraków

Kongresy

Szanowni Państwo,

Koleżanki, Koledzy,

Mam wielką przyjemność i zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w I Krakowskiej Konferencji Ginekologii Małoinwazyjnej organizowanej przez Klinikę Ginekologii i Onkologii Katedry Ginekologii i Położnictwa Uniwersytetu Jagiellońskiego – Collegium Medicum.

Konferencja w intencji organizatorów daje początek corocznym spotkaniom w Krakowie wszystkim zainteresowanym małoinwzyjną diagnostyką i minimalnie inwazyjnym leczeniem schorzeń ginekologicznych. Formuła Konferencji została tak zaplanowana aby uczestnicy uzyskali aktualne informacje i wskazówki dotyczące postępowania w omawianych zagadnieniach. Do wygłoszenia wykładów i moderowania paneli dyskusyjnych zostali zaproszeni wybitni specjaliści z poruszanych działów ginekologii i położnictwa, a dyskusja w ramach okrągłego stołu stanie się okazją i miejscem wypracowania zaleceń i źródłem inspiracji do dalszych badań naukowych.

Konferencji będą towarzyszyć zajęcia praktyczne w formie warsztatów.

Mam nadzieję , że program oraz organizacja Konferencji i warsztatów spełnią Państwa oczekiwania i potrzeby, co z pewnością pozwoli na skuteczne wpisanie się kolejnych edycji Konferencji w kalendarz wydarzeń naukowych realizowanych cyklicznie w Uniwersytecie Jagiellońskim – Collegium Medicum w Krakowie.
Prof. dr hab. n. med. Kazimierz Pityński

Przewodniczący Komitetu Naukowego
Kierownik Katedry Ginekologii i Położnictwa oraz Kliniki Ginekologii i Onkologii
Uniwersytetu Jagiellońskiego – Collegium Medicum w Krakowie

Opublikowano: 9 listopada 2017