Kongres

Już wkrótce odbędzie się IV Międzynarodowy Kongres Ginekologii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej oraz pierwsze Targi Medycyny Estetycznej 

Zapraszamy serdecznie na IV Międzynarodowy Kongres Ginekologii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej pod auspicjami PTGPiR, który odbędzie się w dniach 4-5 września 2020r. w Warszawie w Warsaw Marriot Hotel.  6 września 2020r. odbędą się I Targi Medycyny Estetycznej i Ginekologii Plastycznej, również w Warsaw Marriot Hotel. Firmy zainteresowane udziałem zarówno w kongresie, jak i w targach proszone są o kontakt z organizatorem, pod adresem milena.witkowska@med-media.pl. 

Szczegóły dotyczące tych wyjątkowych wydarzeń zostaną wkrótce podane na stronie: www.kongres-ptgp2020.pl.  Jeżeli jesteście Państwo wstępnie zainteresowani, prosimy zapisać się na listę wysyłając w formularzu kontaktowym treść wiadomości: jestem zainteresowany/zainteresowana uczestnictwem w kongresie PTGPiR w 2020r. Członkowie Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej otrzymają zniżki na udział w tym prestiżowym Kongresie. 

Udział potwierdziło kilkunastu światowej sławy wykładowców z zagranicy oraz kilkunastu z Polski. 

FORMULARZ KONTAKTOWY

III Międzynarodowy Kongres Ginekologii Plastycznej i Estetycznej

III Międzynarodowy Kongres Ginekologii Plastycznej i Estetycznej skierowany był do osób, których działania i badania koncentrują się wokół tematyki ginekologii plastycznej i estetycznej. Kongres był kompendium wiedzy teoretycznej i praktycznej, będącej podstawą do wprowadzenia zabiegów z zakresu ginekologii plastycznej i estetycznej do gabinetów uczestników. Ponad 200 osób z całego świata dyskutowało, pogłębiało i aktualizowało wiedzę i nawiązywało interesujące kontakty.

Relacja

Zachęcamy do obejrzenia relacji z III Międzynarodowego Kongresu Ginekologii Plastycznej i Estetycznej (2018 r.).

III Międzynarodowy Kongres Ginekologii Plastycznej i Estetycznej, 21-22 kwietnia 2018, Józefów.