Zarząd PTGPiR

dr n. med. Andrzej Barwijuk
Prezes Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej

Lekarz z trzydziestoletnim doświadczeniem zawodowym. Specjalista w zakresie ginekologii plastycznej i rekonstrukcyjnej operujący w warszawskiej Klinice Kobiet Medifem (www.medifem.pl) od 2006 roku.

dr n. med. Piotr Kolczewski
Wiceprezes Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej

Dr med. Piotr Kolczewski jest specjalistą z zakresu ginekologii i położnictwa. Od ponad dwudziestu lat zajmuje się leczeniem operacyjnym w zakresie szeroko pojętej ginekologii operacyjnej.

lek. med. Michał Barwijuk
Członek Zarządu

Specjalista położnictwa i ginekologii. Ginekolog plastyczny. Współzałożyciel PTGPiR. Współautor dwóch książek z tematyki ginekologii plastycznej. Wykładowca i szkoleniowiec.

Prof. dr hab. n. med. Sławomir Jędrzejczyk
prof. dr hab. n. med. Sławomir Jędrzejczyk
Członek Zarządu

Specjalista w zakresie operacji ginekologicznych, badań USG w ginekologii, zabiegów wykonywanych pod kontrolą obrazu USG i endoskopii ginekologicznej.

Anita Olejek
prof. dr hab. n. med. Anita Olejek
Członek Zarządu

Światowej sławy specjalistka z zakresu ginekologii onkologicznej, diagnostyki USG, położnictwa, leczenia niepłodności, diagnostyki i leczenia osteoporozy, endokrynologii ginekologicznej, ginekologii estetycznej, leczenia nietrzymania moczu.

Rafał Kuźlik
dr n. med. Rafał Kuźlik
Członek Zarządu

Specjalista z zakresu ginekologii estetycznej i plastycznej, a także operacji onkoplastycznych piersi. Zapewnia swoim pacjentom najwyższą jakość świadczonych usług medycznych oraz wysoki komfort i bezpieczeństwo podczas przeprowadzanych zabiegów.

dr n. med. Tomasz Basta
Członek Zarządu

Specjalista w zakresie ginekologii i położnictwa oraz ginekologii plastycznej. Jego kompetencje potwierdzają liczne certyfikaty, odbyte szkolenia w kraju i zagranica jak również publikacje naukowe, których jest autorem lub współautorem.

dr n. med. Marek Litmanowicz
dr n. med. Marek Litmanowicz
Członek Zarządu, sekretarz

Ekspert ginekologii i położnictwa z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem. Specjalizuje się w operacjach endoskopowych (laparoskopie, histeroskopie), ultrasonografii położniczej i ginekologicznej.

dr n. med. Agnieszka Nalewczyńska
Pełnomocnik Zarządu

Specjalistka w zakresie ginekologii i położnictwa oraz ginekologii plastycznej. Miedzynarodowy szkoleniowiec z zakresu laseroterapii, osocza bogatopłytkowego i kwasu hialuronowego w ginekologii plastycznej. Jest autorem i współautorem licznych publikacji naukowych.